Zgrupowanie siatkarskiej kadry Gruzji w Polsce

Trwa zgrupowanie gruzińskiej kadry w Polsce. Gruzja sparowała m.in. z młodzieżową reprezentacją naszego kraju. Poniżej materiał z lokalnego portalu internetowego.

Po srebrnym medalu wywalczonym na turnieju w Paryżu, tym razem rozegrały w ostrowieckiej hali sparingowe spotkania z seniorską reprezentacją Gruzji, która będzie współgospodarzem tegorocznych siatkarskich mistrzostw Europy kobiet, a do tych najważniejszych zawodów w roku przygotowuje się na terenie naszego regionu, korzystając chociażby z bazy noclegowej w Iwaniskach.
Podopieczne Iwony Kosiorowskiej i Rafała Dytkowskiego dwukrotnie uległy Gruzinkom – w piątek 0:4 (10:25, 21:25, 14:25, 18:25) i w sobotę 0:4 (10:25, 18:25, 14:25, 19:25).
Zespół SMS KSZO zagrał w składzie: Martyna Dobrasiewicz, Paulina Nowak, Wioletta Lach, Klaudia Konieczna, Aleksandra Poziomek, Julia Zapała, Marcela Konowoł, Aleksandra Spychaj, Zuzanna Urbańska, Anfisa Akulich, Olga Samul, Kinga Gadomska.
Młode siatkarki po krótkim wypoczynku wyjeżdżają w sierpniu na obóz szkoleniowy do Zakopane.
Tradycyjnie już będziemy trenować raz dziennie w hali nad techniką, a w górach budować motorykę – mówi trener, Rafał Dytkowski.

źródło: ostrowiecka.pl